Працює пошук стійок за акустикою, під яку ми виготовляли вироби (наприклад "Edifier", "R2800")

Підставки для колонок

Фільтр

4950 грн.

Виготовлення на замовлення

3320 грн.

Виготовлення на замовлення

3350 грн.

Виготовлення на замовлення
1

3350 грн.

Виготовлення на замовлення

Купити в комплект стійки та тумби під аппаратуру

Стійка під аудіотехніку Hardness 1365-Black

10280 грн.

Виготовлення на замовлення
Стійка під апаратуру Konstantin 3 (Дуб 10-68)

27080 грн.

Виготовлення на замовлення
Стійка для апаратури Stretton Gloss (Чорний-Ебен)

23230 грн.

Виготовлення на замовлення
Тумба під апаратуру Hardness 1 (Чорний-білий)

11910 грн.

Виготовлення на замовлення
Стійка під апаратуру Elara Grand (VG)

18670 грн.

Виготовлення на замовлення
Стійка під апаратуру Elara Grand (Чорний глянець)

20180 грн.

Виготовлення на замовлення
Тумба під апаратуру Hardness 3 (Горіх)

12160 грн.

Виготовлення на замовлення
Стійка під апаратуру Elara Grand NEO DB

30960 грн.

Виготовлення на замовлення
Тумба під апаратуру Hardness 5 (1318-421)

17780 грн.

Виготовлення на замовлення
Стійка для апаратури Stretton (Чорний Дуб)

17580 грн.

Виготовлення на замовлення
Стійка під апаратуру Elara Grand 4 Wawe (10.68)

25620 грн.

Виготовлення на замовлення
Тумба під апаратуру Hardness 1 (Чорний)

12990 грн.

Виготовлення на замовлення
Стійка для аудіо-відео апаратури Hardness Black

10090 грн.

Виготовлення на замовлення

Останні відгуки

Добрый день
Хочу заказать 2 подставки , в исполнении :
Support 3 White, но по моим размерам .
Высот..

Багато хто вважає, що підставки під акустику та стійки – це одне й те саме. Але насправді з-поміж них існують кардинальні відмінності.

Відмінності між підставками для колонок та стійками

Відмінності полягають у пристрої конструкції. Стійка під акустику і двох горизонтальних майданчиків, розділених опорою. Нижня платформа є підставою, а верхня використовується для розміщення акустичної системи. Підставка під акустику є однією масивною плитою.

Крім того, стійки зазвичай виготовляються порожнистими для засипання матеріалу, що обтяжує, підставки ж являють собою цілісний масив.

Підставки зазвичай використовують під аудіотехніку підлоги, а стійки мають більш універсальне призначення - як для підлогових, так і для поличкових аудіосистем.

Застосування підставок акустичних систем

Необхідність у підставках може виникнути у різних ситуаціях. Наприклад, якщо розташувати акустичні колонки на робочому столі, він занадто вібруватиме і вноситиме спотворення в звукову картину. У такому випадку необхідно встановити підставки на стіл, а колонки поставити зверху. Таким чином якість звучання підвищиться, і ви не відчуватимете вібрації всім тілом через стіл. Нерідко використовуються підставки для поличкових колонок, коли потрібно встановити акустику на тумбі з апаратурою або у відкритій шафі.

В іншому прикладі розглянемо акустику підлоги. Навіть якщо її не потрібно піднімати стійками, може виникнути необхідність використовувати підставки для колонок на підлогу. Це необхідно у випадку, коли звук від вібрацій спотворюється, програвач вінілу вносить спотворення через вібрування власного корпусу і коли сусіди скаржаться на гучну музику, хоча при цьому включили дуже тихо. Підставка встановлюється на підлогу та за рахунок своєї власної великої ваги та спеціальної вібророзв'язки поглинає резонанс.

Для чого потрібна підставка для акустики?

Купити підставку для колонок потрібно насамперед для забезпечення якісного звуку та нівелювання паразитарних резонансів та спотворень. Генерація звуку відбувається за рахунок коливань мембран динамічних випромінювачів. Вібраційні мікроколивання динаміка переходять на корпус, який також резонує на певній частоті. Якщо колонки поставити просто на підлогу, то при відтворенні звуку підлога буде переймати резонанс від основи корпусу та створювати додаткові звуки, знижуючи якість звучання.

Погасити ці небажані вібрації можна, збільшивши тиск колонки на підлогу за рахунок масивної підставки та зменшення площі зіткнення за допомогою металевих шипів на її нижній поверхні. Фактично акустичні шипи дозволяють зменшити зіткнення поверхонь із сотень см2 до 2-3 мм2, добившись збільшення тиску акустики на підлогу в десятки разів. Це майже повністю нівелює можливість паразитарних коливань від підлоги та конструкції. Таким чином, ми забезпечуємо якість, чистоту, об'єм звучання, а також максимальну відповідність оригіналу.

Комплектація акустичних підставок шипами крім вібраційної розв'язки дозволяє усунути нерівності підлоги за рахунок різання, що регулює, на кожному шипі. Змінюючи їх висоту, можна досягти ідеального розміщення динаміків по вертикальній акустичній осі за допомогою будівельного рівня.

Ще однією вимогою для забезпечення антирезонансного ефекту підставки під акустику, купити яку ви збираєтеся для вашої колонки, є ідеально рівна поверхня та велика вага підставки. Найбільш бюджетним варіантом є плити із МДФ, які є досить щільними для поглинання залишкової вібрації.

Що пропонує наш інтернет-магазин Stoyki-PRO?

Деякі позиції підставок для колонок можна купити в готовому виконанні. Крім того, ми пропонуємо підставки під акустику купити за індивідуальним замовленням з максимальним урахуванням побажань та вимог клієнта. Купуйте на замовлення в інтернет-магазині Stoyki-pro. Щоб не вивчати всі пропозиції, можна проконсультуватися у нашого фахівця, який підкаже, які підставки підійдуть для ваших колонок. При виконанні замовлення ми використовуємо плити різної товщини з матовою або глянсовою поверхнею, обробкою із ПВХ-плівки, шпону або фарби на основі поліуретану. В арсеналі понад 140 видів плівки ПВХ, 220 видів шпону, велика кольорова гама поліуретанової фарби. Звертайтеся до нас, і ми оперативно виготовимо якісні підставки, що ідеально підходять до параметрів вашої акустичної системи і максимально відповідають вашому задуму. Доставка здійснюється по всій Україні.